Opróżnianie mieszkań po zbieraczu w Warszawie

Patologiczne zbieractwo, czyli inaczej Syllogomania (zespół zbieractwa kompulsywnego) jest zaburzeniem, które prowadzi do nadmiernego kumulowania przez osobę dotkniętą tym schorzeniem różnych rzeczy, często śmieci. Zbieractwo może przybierać różne formy, w skrajnych przypadkach w całym domu lub mieszkaniu są nagromadzone sterty różnych rzeczy tak, że przypomina ono bardziej wysypisko, niż dom lub mieszkanie. Zagraża to zdrowiu i życiu osób mieszkających w takim mieszkaniu lub domu, a także sąsiadom. W zgromadzonych rzeczach mogą rozwijać się insekty. Takie mieszkanie lub dom trzeba jak najszybciej doprowadzić do porządku, w czym może pomóc nasza firma.

Sprzątanie mieszkań po zbieraczach w Warszawie

Jest to zadanie o wiele trudniejsze niż uprzątnięcie klasycznych mieszkań. Dlatego też powinny się tym zajmować profesjonalne firmy takie jak nasza. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy niejedno już widzieli.

Samodzielnie wykonujemy wszystkie prace, w terminie, który wcześniej uzgodnimy z osobami zainteresowanymi naszymi usługami. Jeśli zachodzi potrzeba wykonania dezynsekcji lokalu jesteśmy w stanie ją zapewnić, a proszę uwierzyć – pluskwy i karaluchy to bardzo częste zjawisko w takich lokalach.

Warto zwrócić uwagę na to, że sprzątanie mieszkań po osobach zajmujących się zbieractwem jest znacznie bardziej czasochłonne, niż klasyczne oczyszczanie mieszkań. Dlatego też w niektórych przypadkach realizacja tego zlecenia może trwać więcej niż 1 dzień. Zwłaszcza jeżeli mówimy o dużych domach, które posiadają piwnicę i strych.

Postaw na nasz zespół profesjonalistów, ponieważ wyróżniamy się nie tylko rzetelnym podejściem do klienta i terminowością, ale również bardzo dużym doświadczeniem w zakresie sprzątania pomieszczeń po osobach cierpiących na patologiczne zbieractwo.

Profesjonalne opróżnianie mieszkania po zbieraczu Warszawa

Każdemu zdarzy się nazbierać trochę niepotrzebnych akcesoriów w ciągu całego życia, niestety czasami problem gromadzenia przedmiotów zaczyna być zbyt duży. W blokach zdarzają się tacy sąsiedzi, często starsi samotni ludzie, którzy znoszą do swoich mieszkań dosłownie wszystko, a w ich mieszkaniach zaczyna lęgnąć się robactwo, co zagraża innym sąsiadom. Bywa, że najbliższa rodzina nie ma pojęcia o tym procederze, bo zbieracze skrzętnie ukrywają swoje zbieractwo przed najbliższymi. Takie mieszkanie to nierzadko „bomba biologiczna”.
 
Mamy długoletnie doświadczenie w opróżnianiu mieszkań po zbieraczach. Współpracujemy z firmą, która zajmuje się dezynseksją i deratyzacją. Często najbliższą rodzinę na widok takiego mieszkania ogarnia głębokie przygnębienie i poczucie wstydu. Tu nie ma się czego wstydzić, trzeba zadzwonić do nas. Niejedno już widzieliśmy i niejedno mieszkanie doprowadziliśmy do ładu.