Odbiór złomu i wywóz

Pozbądź się złomu


Bardzo często w domach i garażach przez lata gromadzimy rzeczy, które „kiedyś mogą się przydać”. Niestety zwłaszcza metalowe produkty często rdzewieją i do niczego się potem nie nadają. Można je tylko wywieźć na złom.

Nie czekaj, aż Twoja piwnica lub garaż zostaną zastawione kolejnymi zbędnymi rzeczami. Złom nie jest Ci już do niczego potrzebny — nie dość, że niszczeje, to dodatkowo jest zbyt ciężki, żeby jego wywozem zajmować się we własnym zakresie. Zamiast siłować się z ciężkim balastem, zdecyduj się na profesjonalny wywóz złomu (Warszawa).

Wywóz złomu — Warszawa. Dlaczego warto wybrać Pustą Chatę?

Mamy doświadczenie w branży, jesteśmy profesjonalistami w wywożeniu nawet najbardziej skorodowanego i wyniszczonego metalu. Ciężkie i rozpadające się stare grzejniki, wielkie piece, stare wanny i inne metalowe elementy — doskonale wiemy, jak je wynosić, żeby się nie rozpadły ani nie zniszczyły niczego po drodze. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do wynoszenia dużych przedmiotów, więc w trakcie pracy zadbamy również o Twoje mieszkanie. 

Skorzystaj z usług wywozu złomu w Warszawie

Zajmujemy się odbiorem i wywozem złomu na terenie Warszawy i okolic. Dzięki temu Ty nie musisz martwić się transportem, który bywa bardzo kłopotliwy i kosztowny przy większych ilościach zbędnego metalu.

Wywozimy:

  • Stare piece.
  • Gabarytowe urządzenia stanowiące wyposażenie warsztatu (samochodowego, stolarskiego, szwalni, szewskiego)
  • Niepotrzebne wyposażenie sklepu (chłodnie, lodówki, regały, klimatyzacje)
  • Wanny, grzejniki i rury.
  • Sprzęt elektryczny np. silniki, komputery, akumulatory
  • Lodówki, pralki, zmywarki, RTV
  • Elementy ogrodzeń — siatki, blachy, pręty.
  • Wszystkie inne przedmioty wykonane z metalu.

 

Stary i nieużywany już sprzęt elektroniczny, który zalega w mieszkaniach i garażach wielu osób, jest bardzo problematyczny. Zajmuje miejsce i zbiera kurz, a przy tym często bywa niebezpieczny. To samo można powiedzieć o metalowych elementach, jakie znaleźć można w praktycznie każdym garażu. Niepotrzebne żeliwne wanny, metalowe zlewy, krany, żeliwne grzejniki oraz metalowe części, które przechowujemy „w razie potrzeby”, a tak naprawdę nigdy ich nie użyjemy, są bolączką wielu gospodarzy. Rozwiązaniem jest odbiór złomu (Warszawa), oferowany przez firmę Pusta Chata na terenie Warszawy zupełnie za darmo.


Darmowy odbiór złomu – Warszawa. Postaw na Pustą Chatę!

Jeżeli potrzebujesz pozbyć się niepotrzebnych gratów, które można zaklasyfikować jako złom, skontaktuj się z firmą Pusta Chata. Oferujemy wywóz złomu (Warszawa)  zupełnie za darmo. 


Odbiór złomu – Warszawa. Wybierz ekologiczne rozwiązanie

Jednym z ważnych filarów naszej firmy jest ekologia. Zawsze staramy się, aby nasze usługi w różnorodnym zakresie były powiązane z działaniami przyjaznymi naturze. Odbiór złomu (Warszawa) to propozycja także stworzona  z myślą o środowisku, ponieważ wyrzucanie odpadów do nieodpowiednich pojemników czy w nielegalne miejsce, to strata materiału recyklingowalnego.

 

Wywóz złomu (Warszawa) do odpowiednich miejsc to działania podejmowane z troską o środowisko naturalne – nie zatruwamy gleby i przyczyniamy się do ponownego użycia surowca. Warto pamiętać, że nieodpowiednie składowanie odpadów nawet we własnym ogródku może działać na niekorzyść ekosystemu. Zadbaj o środowisko i wybierz wywóz złomu w Warszawie razem z naszą firmą!