Oferta naszych usług

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi porządkowe na terenie Warszawy i okolic. Swoją ofertę dopasowujemy do potrzeb klienta. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy. Nasze wykwalifikowane ekipy kompleksowo, szybko i sprawnie zajmą się uprzątnięciem zagraconych mieszkań i piwnic. Posiadamy odpowiedni transport dopasowany do każdego typu zlecenia. Mamy duże doświadczenie w opróżnianiu mieszkań, domów, biur oraz lokali użytkowych. Wyniesiemy i wywieziemy stare, zbędne meble, gabaryty sprzęt AGD i RTV, makulaturę, złom i wiele innych rzeczy. Gwarantujemy stałe ceny.

Kliknij na każdy z obrazków, aby dowiedzieć się więcej!
Uprzątanie mieszkań po osobach, które zajmują się zbieractwem
warszawa wywóz gabarytów
wywóz starych mebli warszawa
wywóz złomu warszawa
czyszczenie piwnic
likwidacja mieszkań oraz opróżnianie

Usługi porządkowe (Warszawa). Sprawdź ofertę!

W przypadku, kiedy doprowadzenie lokalu do stanu używalności jest zbyt trudne, postaw na profesjonalne usługi porządkowe opróżniania mieszkań oraz piwnic. Zapoznaj się z ofertą Pustej Chaty. Skontaktuj się z nami i powierz nam swój problem, a już wkrótce będziesz cieszyć się pustym lokalem.


Usługi porządkowe — Warszawa. Zaufaj profesjonalistom

Usługi porządkowe (Warszawa) to zadanie dla specjalistów. Niezależnie od tego, jakie pomieszczenia wymagają oczyszczenia, warto zasięgnąć pomocy profesjonalistów. Wywóz starych mebli, ciężkich sprzętów AGD, a nawet wyposażenia biurowego nie stanowi dla nas wyzwania. Już nie musisz przejmować się ciężkimi szafami, niepotrzebnymi artykułami RTV i szukaniem sposobu na przewiezienie ich z domu czy piwnicy. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i transportem niezbędnym do wywiezienia odpadów wielkogabarytowych. 


Mamy na uwadze segregację i ekologię, dlatego wywozimy przedmioty wyłącznie na odpowiednie wysypiska. Pozbywamy się także wielkich gabarytów, które nieużywane niepotrzebnie zajmują miejsce. Powierz nam porządkowanie swojej przestrzeni, a przekonasz się, jak szybko i profesjonalnie działamy. Zapraszamy do kontaktu!


 Usługi porządkowe – Warszawa. Dlaczego warto?


Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i nieustannie się rozwijamy, dlatego też możemy oferować naszym klientom coraz więcej specjalistycznych usług. Doceniają oni nie tylko szybkość wykonania zlecenia, ale też umiejętność dostosowania prac do danej sytuacji. Usługi porządkowe (Warszawa) cieszą się rosnącą popularnością. Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ jest to szansa na zaoszczędzenie czasu, który należałoby poświęcić na opróżnienie lokalu. 


Zleceniodawcy chwalą sobie naszą pomoc, dlatego że podczas gdy my zajmujemy się daną nieruchomością, oni mogą spędzić czas z rodziną, wykonywać obowiązki zawodowe czy po prostu odpocząć. Inną zaletą naszej firmy jest profesjonalizm. Zgrana ekipa Pustej Chaty dokładnie wie, w jaki sposób wynieść duże meble, sprzęt AGD czy niepotrzebne odpady, aby nie uszkodzić pomieszczeń. Zadbamy o bezpieczne wyniesienie niechcianych elementów, zaś całe otoczenie pozostanie nienaruszone. Postaw na nasze usługi porządkowe (Warszawa) i skontaktuj się z nami już teraz!